Dil Seçin
New
product-image

Yelken Bayrak

Yelken Bayrak
Yelken bayrak, isiminden de anlaşılacağı gibi yelkeni andıran bir reklam bayrağı türüdür. Yelken bayrakları kapı önü süslemelerinde, açılışlarda, organizasyon gibi etkinlikler de kullanılmaktadır. Firmamız yelken bayrak üretimi ve satışı konusunda oldukça tecrübelidir. Ay bayrak Bayrakçılık olarak, yelken bayrak siparişlerinizde size en iyi fiyat garantisi sunmaktayız. Mutlaka firmamızdan yelken bayrak fiyatı sorunuz, baskı kalitemize göre yelken bayrak fiyatını piyasa değeri ile karşılaştırdığınızda farkı görecekseniz. Yelken bayrak hakkında bilgi almak için Antalya yelken bayrak, İzmir yelken bayrak ve İstanbul yelken bayrak firmalarından iletişime geçiniz.
yelken bayrak
Yelken bayrak ölçüleri
75×200 cm
75×250 cm
75×300 cm
100×400 cm Yelken bayrağı Grafik, tasarım işleriniz ücretsiz yapılmaktadır renk sınırı bulunmamaktadır istemiş olduğunuz tasarımlar anında yapılmakta olup aynı gün yelken bayrak baskı yapılmaktadır.

Yelken Bayrak
Yelken bayraklar tanıtım ve reklamınız için önemli bir reklam tanıtım ürünüdür.
Yelken bayrağı açılış etkinliklerinden fuar organizasyonlarına,

mağaza önlerine kadar markanızı duyurmak ve tanıtımı için istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Yelken bayrak bir diğer adıyla plaj bayrağı ve olta bayrak üzerine her çeşit yazı, fotoğraf, grafik ve tasarım bastıra bileceğiniz reklam materyalidir. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam bayrağı türü olan yelken bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan yelken bayrak, kalabalık bir caddede ve sokaklarda dahi fark edilmenizi sağlar. Yapısı itibariyle rüzgarın estiği yöne dönen ve sürekli açık kalabilen yelken bayrak kampanyanızı, markanızı, dükkanınızın yerini anlatmanın en kolay tarif ve dikkat çekme yoludur.

Yelken bayrak kesimi tercihinize bağlı olarak değişir. Bayrağınızı yelken bayrak, L bayrak veya damla bayrak şeklinde kestirebilirsiniz. Yelken bayrak tasarımı için hazırladığı şablonları kullanabilir veya kendiniz tasarlayabilirsiniz. Yaygın olarak kullanılan yelken bayrak ölçüleri 75×250 santimetre ve 75×300 santimetredir.

Yelken bayrak Malzeme Bilgisi
Bayraklarda kullanılan malzeme ekonomik ve standart seçeneklerinde farklılıklar göstermektedir, ekonomik seçeneğinde bayrak 100 gr. raşel kumaştır, standart malzemede ise 130 gr. raşel kumaştır.
Malzemeler hakkında ayrıntılı bilgi ürün görsellerindedir.
Direk boyu bayrak boyutundan 50 cm daha fazladır, 20 cm’lik kısım bidondaki aparata takılmaktadır.
Bayrağı bidona takmak için gerekli olan aparat, bidonun altında yer almaktadır. Dış mekan koşullarına daha dayanıklı olması için standart malzeme tercih edebilirsiniz.
Yelken Bayrak Kullanım Alanları
Plaj bayrak, dubalı bayrak, reklam bayrağı,yol bayrağı, dubalı bayrak veya olta bayrak olarak da bilinen yelken bayrağı, tanıtım yapmak
istediğiniz her alanda tercih edebilirsiniz. Yelken bayrak reklam, kampanya, duyuru, tanıtım, iletişim fuar organizasyonlarında, kapı önü süslemelerinde, açılışlarda iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
Mağaza önleri, fuar standları veya firma tanıtımlarında kullanacağınız Yelken bayrak fark edilmenizi sağlar. Yelken bayrak uzun kullanım ömrü ve yarattığı etki nedeniyle çok tercih edilen reklam tanıtım aracı olarak kullanılmaktadır.

Yelken bayraklar fiyatları ölçü ve adede göre farklılık gösterir. Yelken bayrak üzerinden 75×250 cm, 75×300 cm, 100×400 cm ve 110×250 cm ebatlarında yelken bayrak siparişlerinizi en uygun fiyata,
en kolay şekilde verebilirsiniz. Yelken bayrak siparişi vermek için üzerinden tasarım dosyanızı ve bilgilerini iletmeniz,
yelken bayrak baskı ölçü ve adedini belirtmeniz yeterli olacaktır.

Yelken Bayrak Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gereken hususlar
İçerik seçimini doğru seçtiğinizden emin olmanız gerekmektedir.
Yelken bayrak tasarımınızı baskı onayı vermeden mutlaka kontrol edin.
Yelken bayrak tasarımınızın etkili olması için çarpıcı görsel ve doğru sloganı tercih ediniz.
Yelken bayrak kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. Bu nedenle firma bilgilerinizin, logonuzun yer almasını sağlayın. Yelken bayrakların üzerindeki yazıların imla kurallarına uygun bir şekilde yazıldığına emin olun. Sipariş vereceğiniz ürün ölçünüz ile tasarım ölçünüzün aynı olmalı ve taşma payı verilmeli.  Bayrak ürünlerimizde kumaşa baskı yapıldığı için, kağıda baskı yapılan ürünlere ve ekranda görünen renklere göre %10-15 oranında renk ton farkı oluşabilir. Kurumsal renkleriniz için mutlaka Pantone renklerinizi CMYK olarak belirtmenizi gerekmektedir.

Tıkla Ara!
Tıkla Ara!