Dil Seçin
New
product-image

Türk Bayrağı

Türk bayrağı: Türk bayrağı imalatı ve türk bayrağı üretimi yapan aybayrak bayrak firmamız yıllarca türk bayrağını üretmektedir Türk bayrağı imalatçısı olan bayrak firmamız sürekli türk bayrağın bütün ebat ve ölçülerini yapmaktadır istenilen her ebat bayrak stoklarımızda mevcuttur türk bayrağının kanunda belirtilmiş nizamlara harfiyen uyulmakta ve son derece kaliteli kalıcı, renkleri solmayan ve uzun süre rüzgara dayanıklı Türk bayrağını yapmaktayız yapmış olduğumuz bayrak yılların tecrübesi sürekli kendini yenileyerek yapmış olduğumuz araştırma geliştirme neticesinde üretim kapasitelerimize yansıtarak türk bayrağını imalatını yapmaktayız.
Türk bayrağını üretimini yaparken bayrakların ebatlarına göre ve asılacak mekanlara ve hava şartlarına uygunluğuna göre türk bayrağı üretimini yapmaktayiz. bayrakların kumaşlarının özelikleri baskı aşamasında renklerin özeliklerini kesim ve dikiş esnasında bayrağın dayanıklılığını çeşitli kalite kontrollerden geçirdikten sonra almış olduğumuz verilere dayarak Türk bayrağı imalatını ve üretimini bu doğrultuda ve koşulara dayanarak yapmaktayız yapmış olduğumuz Türk bayrakları firmamızdan bayilerimizden başta yurt içi olmak üzere yurt dışında Türk bayrağı satışı yapılmaktadır.
Büyük Türk Bayrakları : Büyük Türk Bayrakları son zamanlarda hemen, hemen her tarafta büyük direklerde büyük ebatlarda Türk bayraklarının asılı olduklarını görmekteyiz. yalnız bu büyük ebat Türk bayraklarından bazıları son derece kısa sürede parçalandığına şahit olmaktayız bu büyük ebatlardaki Türk bayrakların bu kadar kısa sürede parçalanmasında imalat ve kulanım hatalarından meydana gelmektedir bu tür bayrakların kısa sürede parçalanmaması için yapılması ve dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bunun için Öncelikle direklere uygun bayrak ebatları kullanılması gerekmektedir. Aksi taktirde yanlış ebat kullanıldığı zaman bayrakların parçalanma süresi kısa süreli olmaktadır. Bayrakların uçları herhangi bir tarafa çarpmaması dikkat etmeniz gerekmektedir.Türk bayrağı fiyatları için Antalya ve İzmir’deki bayrak fabrikamızdan fiyatları öğrenmek için iletişime geçiniz.

Tıkla Ara!
Tıkla Ara!