Size bir telefon kadar yakınız
0532 272 41 88
Dil Seçin
tr

Türk Bayrağı İmalatı

07.12.2017
2 görüntülenme
Türk Bayrağı İmalatı

1.Türk bayrağı imalatı: Türk bayrağı imlatında raşel kumaş üzerine türk bayrağı alpaka kumaş üzerine türk bayrağı imalatı yapan firmamızın ürünleri fabrikasyon baskılı olup bayraklarımız son derece kaliteli ve uzun ömürlü türk bayrağı imalatı yapmaktayiz.

2 Fabrikasyon Türk bayrakları: Fabrikasyon Türk bayrağı imalatı yapan aybayrak bayraklarımız yıkanabilme özeliğine sahiptir fabrikasyon türk bayrağı yaptığımızdan dolayı bayraklarda renk solma akma söz konusu değildir Türk bayraklarımız birinci kalite de imalatı yapılmaktadır.

3. Büyk ebat Türk bayrağı İmalatı:
Büyük ebatlarda istenilen ölçü ve ebatlarda (standart) Türk bayrağı imalatı yapılmaktadır. Büyük direklere asılan Türk bayrakları özel şablon ve kalıplar kullanarak ekstradan ilave etiğimiz güçlendirmelerle Büyük ebat Türk bayrağı imalatını yapmaktayiz bayraklarımız böylece daha uzun süreli ve kalıcı direklerde dalgalanmaktadırlar. Türk bayrağı imalat ve satış yerleri Antalya, İzmir Türk bayrağı imalatı, İstanbul Türk bayrağı imalatı ve Manisa Türk bayrağı imalatı

YILLARDIR AYAKTAYIZ ÇÜNKÜ BİZ FARKLIYIZ! Bayrak ta Baskı ve dikişte en son teknolojilerin kullanıldığı , Çekirdekten yetişme elamanlarla,İlke ve prensiplerinden ödün vermeyen, yaptığı işin daima arkasında olan, müşteri memnuniyetli kalite sistemiyle güven veren, işini zamanında teslim eden, yurt içi ve yurt dışı işlerle Türkiye içinde ve dışında bilinen bir yere sahip olan bir firmayız Gerçek amaç uzun vadede müşterilerine hizmet verebilecek kalitede bir sistem yaratmak ve bunu bayrak ve bayrakçılık sektöründe yetişen kalifiye elamanlarla işlemektir.