Dil Seçin
New
product-image

Telalı Makam Bayrağı

Telalı makam bayrağı bina içinde kullanılan ve kesinlikle dış mekanlarda kullanılmayan olduğu ortamda ıslatılmaması ve toz kapmaması gereken bir bayraktır. Telalı makam bayrakları kurumlarda veya iş yerlerinde genel itibarıyla müdürlükler de yada kurum sorumluların odalarında masaların arka kısmında makam koltuğunun sağına ve soluna konulan bir bayrak çeşididir. Makam odalarında genelde iki adet kullanılır biri bağlı bulunduğu ülkenin bayrağı diğeri ise kurum yada üzerinde firmanın logolu bayraklarında oluşmaktadır.

Telalı makam bayrağı özellikleri :

Telalı makam bayrağı ölçüsü 100×150 cm
Tek kat saten baskılı kumaş
Ön yüzü logo baskı
Arka yüzü kırmızı yapışkanlı tela
Baskı tekniği dijital baskı ve fabrikasyon baskı yapılmaktadır.
Kumaş ağırlığı 175 gram  (metrekare) kristal parlak saten kumaştan üretilmektedir.

Telalı makam bayrakları saçaklı ve saçaksız olmak üzere ikiye ayrılır.  Sizin isteğine bağlı olarak saçaklı ve saçaksız yapılmaktadır. Telalı bayrakların özelliği içindeki teladan dolayı sert oluşu nedeniyle huni şeklini almaktadırlar telalı makam bayrakları makam odasında makam direklerine takılmakta olup bu direklerin krom ve sarı olarak üretilmektedir tamamen müşterinin isteğine göredir makam bayrakları genelde 2,20 cm ve 2,30 cm boyundadırlar makam direklerin tabağı 3 kilo ağırlığında olup üzerlerinde ay yıldız yada topuzdan üretilmektedirler bayrakların bu direklere takılması için direklerin üzerinde aparatları mevcuttur.

Makam direği özellikleri :

Krom nikelaj kaplama ve Sarı pirinç kaplama olarak üretilmektedir tamamen müşterinin isteğine göredir makam bayrakları genelde 2,20 cm ve 2,30 cm boyundadırlar makam direklerin tabağı 3 kilo ağırlığında olup üzerlerinde ay yıldız yada topuzdan üretilmektedirler bayrakların bu direklere takılması için direklerin üzerinde aparatları mevcuttur.Telalı makam bayrağı İzmir telalı makam bayrakları, Antalya Telalı Makam bayrağı ve İstanbul Telalı makam bayrak üretim tesislerinde yaparak Türkiye nin bütün il ve ilçelerinin ihtiyaçlarını karşılamaktayiz. Telalı makam bayrak fiyatları ve sipariş satışı için iletişime geçiniz.

Tıkla Ara!
Tıkla Ara!