Dil Seçin
New
product-image

Sopalı TÜRK bayrakları

Sopalı Bayrak Çeşitleri; (Türk Bayrağı)

20×30 cm Sopalı Türk Bayrağı : Alpaka ve Raşel kumaştan üretilmektedir. Sopanın çapı 6 mm, malzemesi pvc plastik çubuk boyu 50 cm.
30×45 cm Sopalı Türk Bayrağı : Alpaka ve Raşel kumaştan üretilmektedir. Sopanın çapı 6 mm, malzemesi pvc plastik çubuk boyu 65 cm.
50×75 cm Sopalı Türk Bayrağı : Alpaka ve Raşel kumaştan üretilmektedir. Sopanın çapı 8 mm, malzemesi pvc plastik çubuk boyu 75 cm.
70×105 cm Sopalı Türk Bayrağı : Alpaka ve Raşel kumaştan üretilmektedir. Sopanın çapı 10 mm, malzemesi pvc plastik çubuk boyu 100 cm.

Sopalı Bayrak Çeşitleri; (Logolu Bayrak)

20×30 cm Sopalı Özel Logolu Bayrak:  Raşel kumaştan üretilmektedir. Sopanın çapı 6 mm, malzemesi pvc plastik çubuk boyu 50 cm.
30×45 cm Sopalı Özel Logolu Bayrak: Raşel kumaştan üretilmektedir. Sopanın çapı 6 mm, malzemesi pvc plastik çubuk boyu 65 cm.
50×75 cm Sopalı Özel Logolu Bayrak: Raşel kumaştan üretilmektedir. Sopanın çapı 8 mm, malzemesi pvc plastik çubuk boyu 75 cm.
70×105 cm Sopalı Özel Logolu Bayrak: Raşel kumaştan üretilmektedir. Sopanın çapı 10 mm, malzemesi pvc plastik çubuk boyu 100 cm.

Sopalı  Türk bayrakları miting bayrağı, festival bayrakları olarak bilinir sopalı Türk bayrakları ellerde sallamak amacıyla dağıtılan bir bayrak çeşididir sopalı bayraklarının boruları fitiline yapıştırıcı ile yapıştırılarak bayrakları salladığınızda  bayraklar sökülmez sopalı bayrakların kullanımı son derece kullanışlı  olup kaliteli ve uygun fiyatlardan satışı yapılmaktadır sopalı alpaka Türk bayraklarının kenarları dikişlidir sopalı raşel Türk bayrak kenarları ise düzgün bir şekilde sıcak kesim yapılmaktadır sopalı bayraklarımız  yirmi beşerli bağlar halinde rulo yapılarak binerli çuvallarda müşteriye satışı yapılmaktadır Türkiye geneline dağıtımı yapılan bayraklarımız genelde belediyelere, partilere, valiliklere, kaymakamlıklara büyük toptancılara ve firmalara toptan satışı yapılmaktadır stoklarımız mevcut olup 24 saate Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir.

Sopalı Bayraklarda Kullanılan Raşel Kumaş Nedir ? : Trikotaj makinalarında örme tekniği ile üretilen Raşel kumaşın en belirgin özelliği gözenekli ve hafif olmasıdır. Dış hava şartlarına karşı en dayanıklı kumaşlardan biri raşeldir. Hafif olması sebebiyle yağmur suyu tutmaz ve rahat dalgalanır aynı zamanda ekonomiktir.

Sopalı Bayraklarda Kullanılan Alpaka Kumaş Nedir ? : Polyester ağırlıklı üretilen Alpaka kumaş sık dokumalı ve pamuk içeren bir kumaştır. Tok ve kalın bir görüntüsü vardır. Genelde Türk bayrağı üretiminde tercih edilmektedir.

 sopalı Türk Bayrakları temin ede bileceğiniz yerler İstanbul ay bayrak İzmir’de üçyol şubemiz, karşıyaka şubemiz ve Antalya bayrak şubelerimizde temin edebilirsiniz sopalı bayrak fiyatları ve siparişleriniz için iletişime geçiniz.

Sopalı Türk bayrağı fiyatları: 30×45 Sopalı Raşel Türk bayrak Fiyatı: 1,50 tl, 50×75 Sopalı Raşel Türk bayrağı Fiyatı 2 Tl

Tıkla Ara!
Tıkla Ara!