Dil Seçin
New
product-image

Seçim Bayrakları

Siyasi Parti Listesi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) , Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) , Anavatan Partisi (ANAP) , Doğru Yolpartisi ( DYP) , Demokrat Parti (DP) Demokrat Sol Parti (DSP) , Saadet Partisi (SP) , Yeni Türkiye Partisi (YTP) , Birlik Partisi (BP) , Yurt Partisi (YP) gibi partilerin her türlü bayrakları posterleri afişleri aday resimleri baskısı yapılmakta olup en kısa sürede teslimatı yapılmaktadır. Bu partilerin amblemleri ve genel başkan resim ve posterleri bulunmaktadır.

Seçim bayrakları seçimler esnasında partilerin kendilerini simgesel anlamda daha iyi tanıtmaları için seçim sırasında ulaşabilecekleri here yere halkın görüp halka kendilerini tanıtlamaları için yapılan bir seçim çalışma şeklidir.

Seçim bayrakları sadece seçimler için kullanılır ve yapılan tüm seçim bayrakları seçim sırasında halka dağıtılır.

Seçim bayrakları aynı zamanda partilerin güç gösterisi ve kuvvet anlamına da gelip değişik boylarda ve görsel olarak daha iyi olan seçim bayrakları ne kadar çok yapılırsa o kadar çok yerde kendisinin daha iyi tanınmasına sebep olur.

Seçim bayrakları, Türk bayrakları ve siparişleri için iletişime geçiniz.

Seçim bayrakları seçimlerde adayların yapmış oldukları bayrak, flama ,poster ve resimlerin tanıtım ve reklam aracı olarak kullanmış oldukları parti amblemli bayrak çeşitlerine seçim bayrakları denir. seçim bayrakları sokakları süslemek ve tanıtım amacıyla kullanılmaktadır.