Dil Seçin
New
product-image

Reklam Bayrakları

Reklam Bayrakları ; Küçük veya büyük işletmelerin reklam amacıyla kullandıkları bayraklara verilen genel isimdir. Reklam amaçlı kullanılan her türlü bayrak reklam bayrağı olarak nitelendirilir. Reklam bayrakları her ölçü ve renkte üretilebilir. Yelken bayraklar, Damla bayraklar, Olta bayrakları v.s. üzerinde tanıtım amaçlı görsel bulunan her türlü bayrak reklam bayrağıdır. Ölçü ve adette herhangi sınırlandırma veya standart yoktur. Reklam bayrak imalat, üretim ve satışı İzmir reklam bayrağı, Antalya reklam bayrakları, Antalya reklam bayrakları için fiyatları için iletişime geçiniz.

Reklam Bayrağı Çeşitleri ; Yelken Bayrak, Olta Bayrak, Dubalı Bayrak, Plaj Bayrağı, Damla Bayrak.

Reklam Bayrağı Ölçüleri ; 75×200 cm, 75×250 cm, 75×300 cm, 100×250 cm, 100×400 cm.

Reklam Bayrakları Baskı Tekniği ; Dijital baskı tekniği ile üretilen reklam bayrakları firmamızda ekonomik fiyatlara basılır.

Reklam bayrağı ana kategoridir. Olta bayrak, yelken bayrak, damla bayrak, gibi bayrakların genel adı reklam bayrağıdır. Sadece görsel açıdan şekilleri farklıdır. Hepsinin ortak yani reklam bayrağı olmasıdır. Dış mekan ve küçük boyları iç mekan da kullanılan reklam bayrağı günümüzün en çok tercih edilen bayrak ürünü olmayı başarmıştır. Reklam bayrakları sadece ülkemizde değil tüm dünya da kullanılan ve ilgi gören bir bayrak ürünüdür. İlk olarak Avrupa ülkelerinde kullanılmaya başlanılan reklam bayrakları, son zamanda fuarlarda ürün tanıtımı amaçlı sıklıkla kullanılmaya başlanıldı. Etkili reklam aracı olan reklam bayrağı firmamız tarafından ekonomik ve 1. sınıf kalite de üretilmektedir.

Tıkla Ara!
Tıkla Ara!