Dil Seçin
New
product-image

Promosyon Bez Çanta

Günümüzde çevre kirliliğine olan hassasiyet artmış olup, doğadan yıllarca çözünemeyen poşet torbalara karşı bir kapmaya da ülkemizde başlamıştır.2019 yılında yürürlüğe giren ücretli poşet uygulaması ile tüm Dünyada yaygın olarak kullanılan doğa dostu, çevreci bez çantalar yeniden insanlarımızın hayatına girmiştir. Ayrıca bazı partilerin seçim döneminde promosyon ağırlıklı bir kampanya yürütecek olması bez çantalara olan talebi hızlandırmıştır.

Ayrıca bez torba bastırıpdağıtmak ve kullanmak bir sosyal proje görevi olduğu için adaylar da promosyonolarak seçmenine doğa dostu bez çanta dağıtarak bu sosyal projeye katkılarınınolduğunu seçmenine göstermiş oluyorlar.

Bez çantalar baskı tekniği, kumaşcinsi ve dikim şekli olarak maliyet farklılıkları göstermektedir. Dijital baskıveya Transfer baskı yapılması , raşel kumaş veya tela kumaş kullanılması, dikimesnasında çantanın kenarlarına körük konulması veya düz dikilmesi maliyeti değiştirmektedir.Örneğin raşel kumaşa Dijital baskı, düz dikişli körüksüz bir bez çanta düşükmaliyete mal olurken, tela kumaşa transfer baskı kenarları körüklü bir beztorbanın maliyeti diğerlerine göre biraz yüksek çıkmaktadır. Baskı tekniğiolarak transfer baskı da veya dijital baskı da renkli baskı yapılabilmekte busayede sadece parti logosu veya aday ismi değil aday fotoğrafı da bezçantaların üzerine basılabilmektedir.

Bizde Ay Bayrak firması olarak 25 yıllık tekstil ve bayrak baskı deneyimimizi değişen ihtiyaçlara paralel olarak geliştirip bez torba, çanta imalatımıza hız vermiş durumdayız. Kendi bünyemizde İzmir ve İstanbul da bulunan imalat atölyelerimiz de deneyimli ve uzman ekibimizle hızlı ve güvenilir bir şekilde imalat ve teslimatını yapmaktayız.

AY BAYRAK BAYRAK FİRMASI OLARAK DOĞA DOSTU,

ÇEVRECİ BEZ ÇANTA UYGULMASINI DESTEKLİYORUZ!