Dil Seçin
New
product-image

Olta Bayrak İzmİr

Olta bayrak izmir ; Aybayrak Bayrakçılık olarak İzmir’de kurduğumuz entegre bayrak tesisimiz ile günlük 500 adet olta bayrak üretebilmekteyiz. İzmir ve çevresine aynı gün olta bayrak teslimatı yapabilmekteyiz. Olta bayrak izmir genelinde oldukça sık kullanılan bir bayrak ürünüdür. Küçük büyük bir çok işletme tarafından tercih edilen olta bayrak, firmanıza değer katar ve görünür olmanızı sağlar. Bu sebeplerden dolayı olta bayrak tüm Türkiye’de olduğunu gibi izmir’de de sıkça tercih edilen bir bayrak türüdür. Olta bayrak Antalya ve olta bayrak İstanbul bayrak şubelerimizde olta bayrak ihtiyaçlarınıza anında cevap vermekteyiz.

Olta bayrak ölçüleri ; 75×200 cm, 75×250 cm, 75×300 cm, 100×400 cm.

Olta bayrak aparatları ; Olta bayrak toplamda üç parçadan oluşur. Duba, bayrak ve direği. Direk demontedir, üç parçadan meydana gelir, iç içe geçirerek kurulumu yapılır. Direği kurduktan sonra bayrak dubasının aparatını çıkararak direk dubanın içine sabitlenir.

Olta bayrak fiyatları: Olta bayrak fiyatları izmir, Antalya olta bayrak fiyatları ve İstanbul olta bayrak fiyatları için detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Tıkla Ara!
Tıkla Ara!