Dil Seçin
New
product-image

Gönder Bayrak

Gönder Bayrak ; Gönder bayrağı diye adlandırdığımız flama türü, genelde kurum veya şirket önlerinde 3-4-5 mt gibi direklere asılan yani göndere çekilen bayraklar’dır. Göndere çekildiğinden dolayı gönder bayrağı denilen bu bayrak türünün amacı kullanılan firma veya kurumun kimliğini yansıtmaktır. Hemen bina girişinde bulunan bu bayraklar gelen misafirleri ilk önce karşılayan kurum kimliğidir. Bu sebepten dolayı önem arz etmektedir. Solmuş veya yırtılmış bir gönder bayrağı ilgili kurum veya kuruluşa gelen misafirler üzerinde olumsuz etki yapmaktadır. Gönder bayraklarının her daim bakımlı görünmesi önemlidir.

Direk Boyuna Göre Gönder Bayrağı Ölçüleri ;

3 metre bayrak direğinde kullanılan gönder bayrağı ölçüsü 50×75 cm

4 metre bayrak direğinde kullanılan gönder bayrağı ölçüsü 70×105 cm

5 metre bayrak direğinde kullanılan gönder bayrağı ölçüsü 100×150 cm

6 metre bayrak direğinde kullanılan gönder bayrağı ölçüsü 120×180 cm

7 metre bayrak direğinde kullanılan gönder bayrağı ölçüsü 150×225 cm

8 metre bayrak direğinde kullanılan gönder bayrağı ölçüsü 150×225 cm

9 metre bayrak direğinde kullanılan gönder bayrağı ölçüsü 200×300 cm

10 metre bayrak direğinde kullanılan gönder bayrağı ölçüsü 200×300 cm

11 metre bayrak direğinde kullanılan gönder bayrağı ölçüsü 300×450 cm

12 metre bayrak direğinde kullanılan gönder bayrağı ölçüsü 300×450 cm

14 metre bayrak direğinde kullanılan gönder bayrağı ölçüsü 400×600 cm

Tek Kat Gönder Bayrağı ; Genelde raşel kumaştan tek kat gönder bayrağı yapılmaktadır. Logo baskısı bayrağın tek yüzüne uygulanır fakat bayrağın arka yüzünden logo net görünür. Tek dezavantajı arka yüzden logonun ters görünmesidir. Avantajı ise bayrak hafif olur ve hızlı yıpranmaz.

Çift Kat Gönder Bayrağı ; Genelde saten kumaştan çift kat gönder bayrağı yapılmaktadır. Logo baskısı bayrağın her iki yüzüne uygulanır bayrağın her iki yüzünden logo net görünür. Avantajı her iki yüzden de logonun düz görünmesidir. Dezavantajı ise iki kat kumaş uygulandığından dolayı bayrak ağırlaşır hızlı yıpranma olabilir. Gönder ve firma bayraklarınız İzmir gönder bayrak, Antalya gönder bayrak ve flamalarımız için bu illerde bulunan bayrak şubelerimizden temin edebilirsiniz.gönder bayrak fiyatları için iletişime geçiniz.