izmir bayrak Size bir telefon kadar yakınız
0532 272 41 88
Dil Seçin
trİzmir bayrak, İzmir bayrak satışı, www.izmirbayrak.gen.tr
30.11.2017
3 görüntülenme
Fuar Bayrakları

Fuar Bayrakları Düzenleme Flamaları Süslemeler
Fuar bayrakları düzenleme flamaları süslemeler bayraklar istenilen kumaştan istenilen boyutta imal edilerek süsleme için kullanacağınız bayraklar ,süsler ,baskılar ,resimler hizmetinize sunulur. Fuarlarda kullanılan bazı ebatlar; 15×22,5 cm masa bayrağı seti,50×100 cm kırlangıç bayrak, 75×150 cm kırlangıç bayrak, 100×200 cm kırlangıç bayrak bunlarda kırlangıç olduğu gibi beşgen veya oval olabilir.Bu bayraklar iç mekanda kullanıldığı için saten kumaşa baskı yapılır.Stand afişi, ürün tanıtım bayrağı gibi çeşitlerin imalatı yapılmaktadır.
+90 ( 212 ) 592 06 12
Fuar bayrakları,ürün bayrakları,tanıtım bayrakları,firma bayrağı,masa bayrağı,ve amblemli bayrakların her türlü
baskısı yapılmaktadır..
AY BAYRAK BAYRAKÇILIK BAYRAK FİYATLARI
evinize işletmenize 24 saatte bayrak teslimatı
e-mail: info@aybayrak.com
Fuar bayrakları: Fuar bayrakları fuarlara katılan firmaların tanıtım ve reklamları yapmak amacıyla kendi üretmiş olduğu ürünlerini tanıtımını yapmak için bayrak ve flamalarla yapmış olduğu bayrak ve flamalara fuar bayrağı denilmektedir.
Ay bayrak bayrakçılık yıllardır ekonomik ve garantili bayrak satan bayrak firmasıdır. Bayrak firmamız İstanbul ve Türkiye deki bayrakçılık sektöründe liderlik konumunu hedeflemiş; bayrak ve flama üretimi imalatı Her boyutta bayrak yapımı hususunda milyonlarca insana ulaşmıştır. BAYRAK toptan ve perakende satışları yapmakta olan Ay bayrak bayrakçılık ; bayrak Türk bayrağı flama üretiminde kaliteli özel dokuma kumaş, kalifiye eleman ve nitelikli iş gücü yetiştirmektedir.
TÜRK BAYRAĞI’NDA UYGUN FİYATLAR BU NUMARAYI ARAYIN YARDIMCI OLALIM
0 (212) 592 06 12
Bayrak flama ve diğer ürünlerimizle ilgili bilgi almak için şimdi arayın
Aybayrak Bayrak imalatında en son sistemleri kullanır baskı ve ambalajda dikişte en kaliteli ürünleri kullanmaktan çekinmez
Peki Bayrak ta nasıl ekonomik fiyat özellikleri sunar? Ay bayrak yıllardır süre gelen bir alışveriş veriş ağı ve geniş depoları mevcuttur. Maliyette kullanılan kumaş vb gibi malları toptan alarak kar eder.