Dil Seçin
New
product-image

BEYLİKDÜZÜ Bayrak

Beylikdüzü Bayrak: Ay bayrak bayrak, flama, ülke bayrağı, özel bayrak flama, poster ve Türk bayrağı imalatı ve üretimi yapan bir bayrakçı firmasıdır. Ay bayrak bayrak sektöründe yılların birikimini tecrübesini aktarmaktadır ve kurmuş olduğu bayrak imalat tesisleriyle amatörce yapılan bayrakçılığı bir modern sektör haline getirmiş olup bayrakçılıkta artık bir meslek ve isminden söz ettiren saygın bir iş mesleği haline gelmesinden büyük katkısı olan firmaların başında yer almaktadır. Bayrakçılık sektörüne rekabeti, sadeliği getiren ay bayrak bayrak sektöründe öncülüğünü ve sektöre olan sorumluluğundan almış olduğu bayrağı daha ileri modern bir çerçeve oluşturmaya devam etmektedir almış olduğumuz bayrağı daha ileriye götürmeye karalıyız ve bunun için yeni sayfalar açmaya devam edeceğiz. Beylikldüzü bayrak olarak yeni bir hizmet ve bayrak kalitesini beylikdüzüne getiriyoruz.

Türk bayrağı imalatı: Türk bayrağı yapan bayrak firmamızın bayrak çeşitleri arasında yer alan en önemli imalat çeşitlerinin başında Türk bayrağı imalatı gelmektedir. Merkezimiz ve tesislerimiz olan İstanbul Türk bayrağı imalatında öncü bayrak tesislerine sahip firmamız burada imalatı yapmış olduğu Türk bayrakları Türkiye geneline dağıtmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet etmek için İzmir üçyol da açmış olduğumuz bayrak baskı şubemiz ve İzmir karşıya da hizmete giren bayrak şubelerimizle bütün İzmir in bayrak ihtiyaçlarını ve ege bölgesindeki bayrak taleplerini en suratlı  şekilde hizmet vermekteyiz. Akdeniz in bayrak talebini karşılamak için Antalya Muratpaşa ilçesindeki bayrak şubemizde başta Antalya olmak üzere bütün Akdeniz bayrak flama ihtiyacı doğru, suratlı bir şekilde teslimatını yapmaktayız. Beylikdüzü bayrak bayrakçılığın genç ve dinamik yüzü ile bayrak baskısı beylikdüzünden faliyete geçirmiş bulunmaktayız.

Farkımız ve Ay bayrak
a) Türkiye’nin en büyük bayrak baskı merkezine sahip olan İstanbul bayrak firması
b) Bayrakçılar arasında en büyük bayrak potansiyeline sahip ilk ve tek bayrak firması
c) Firmamız kaliteli insan gücü ve deneyimli elaman ağımızla 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir
d) En kaliteli ve uygun fiyatlara zamanında bayrak imalatı
e) Bayrak imalatı ve üretimde Türkiye’nin en geniş kapsamlı bayrak üretim tesisine sahip firma
f) Firmamız kendi hedefleri doğrultusunda sürekli büyüyen müşteri indeksi esas almaktadır.

Bayrak flama ve diğer ürünlerimizle ilgili bilgi almak için şimdi arayın

( 0212 ) 592 06 12 – fax : 0212 580 23 37

Ay Bayrak İstanbul : Ay bayrak 1994 yıllında beri İstanbul’da bayrak flama üretimi ve imalatını yapmaktadır. İstanbul da bayrak sektöründe öncü bayrak flama üretimini yapan firmalar arasında yer almaktadır. İstanbul beylikdüzü bayrak firması bayrakçılık sektöründe beylikdüzünde hizmet vermeye başlamıştır.

E.5 yolu üzeri alparslan cad no.1 kat d.3 cennet mah küçükçekmece / İstanbul adresinde bayrak faaliyetini yapmaktadır.

Ay Bayrak İzmir ; Atilla Mahallesi Halide Edip Adıvar Caddesi 489. sokak İlkay apartman no:39/1 üçyol konak İzmir adresinde 2013 yıllında bayrak imalat ve üretim tesisini açarak İzmir bayrak olarak faaliyete geçmiş olup İzmir bayrak flama ihtiyacına cevap vermeye başlamıştır.

Ay Bayrak Karşıyaka İzmir : Yeni Girne Cad. No: 227/B KARŞIYAKA / İZMİR (kareksan ekmek fabrikası yanı) İzmir Karşıyaka bayrak 2015 yılında İzmir’de ikinci bayrak firmasını faaliyete geçirerek İzmir’in tüm bayrak flama ihtiyacını karşılamak üzere Karşıyaka bayrak olarak bayrak sektöründe hizmete girmiş bulunmaktadır.

Ay Bayrak Antalya : Demirci kara mah.  Burhanettin Onat Cd. 55/B, 07100 Muratpaşa/Antalya Antalya bayrak 2017 yıllında bayrak sektörün öncü kuruluşu olarak Akdeniz bölgesindeki il ve ilçe bayrak flama taleplerine cevap vermek için bayrak sektöründe Antalya bayrak olarak ticari faaliyete girmiş bulunmaktayız  ay bayrak bayrak sektöründe ihtiyaçlarınıza en iyi hizmetti vere bilmek için şubeleşmeye devam etmektedir.

Tıkla Ara!
Tıkla Ara!