izmir bayrak Size bir telefon kadar yakınız
0532 272 41 88
Dil Seçin
trİzmir bayrak, İzmir bayrak satışı, www.izmirbayrak.gen.tr

bayrak yaptırma

23.07.2020
1 görüntülenme
bayrak yaptırma

KIRLANGIÇ BAYRAK VE FLAMA YAPTIRMA

Kırlangıç bayrak ve flamalar genellikle firmaların reklam amaçlı bastırdığı bir bayrak çeşididir. Kırlangıç flama olarak da adlandırılır. Firmalar, logolarını kumaş üzerine kırlangıç bayrak baskıları genellikle iş yerlerinde ya da fuar, açılış, seminer gibi etkinliklerde kullanmayı tercih ederler. Kırlangıç bayrak ve flamalar, kullanım yerine göre çok farklı ebatlarda bastırılabilir. Bir ucunda pvc boru ve ip bulunur, böylelikle asıldığı yerde daha sağlam durabilmektedir. Kırlangıç bayrak flamalar iç mekanlarda ve dış mekanlarda asılmak ve süslemek amaçlı kullanılmaktadır. Kırlangıç flamalar saten ve raşel kumaş üzerine bayrak baskıları yapılmaktadır.Kırlangıç bayrak fiyat ve siparişleriniz için iletişime geçiniz.

YELKEN BAYRAK YAPTIRMA

Yelken bayrak Reklam ve tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam bayrağıdır. Yelken bayrağı açılış etkinliklerinden fuar Organizasyonları, mağaza önlerine kadar markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Yelken bayrak bir diğer adıyla plaj bayrağı, olta bayrak,damla bayrak, beach flag üzerine her çeşit yazı, fotoğraf, grafik bastıra bileceğiniz reklam bayraklarıdır. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam bayrağı türü olan yelken bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan yelken bayrak, kalabalık bir caddede dahi fark edilmenizi sağlar. Yapısı itibariyle rüzgarın estiği yöne dönen ve sürekli açık kalabilen yelken bayrak kampanyanızı, markanızı, dükkanınızın yerini anlatmanın en kolay yoludur. Yelken bayraklarda kullanılan malzeme ekonomik ve standart seçeneklerinde farklılıklar göstermektedir, yelken bayrak kumaşı 110 gr. raşel kumaştır, Yelken Bayrağı bidona takmak için gerekli olan Aparatı, bidonun altında yer almaktadır. Yelken bayrak fiyatları ölçü ve adede göre farklılık gösterir. Yelken bayrak ölçüleri 75×250 cm, 75×300 cm, 100×400 cm ve 110×250 cm ebatlarında yelken bayrak siparişlerinizi en uygun fiyata, en kolay şekilde verebilirsiniz.

MAKAM BAYRAKLARI YAPTIRMA

Makam bayrakları saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilmektedir. Makam bayrakları iç mekanlarda kullanılan bir bayrak ürünüdür makam bayrakları 230 cm krom ve sarı nikelajlı direklere takılarak makam odalarında ve bina giriş içinde yer alan kısımlarda kullanılmaktadır makam bayrakların ölçüleri 100×150 cm bayraklar kullanılmaktadır. Makam bayrak fiyatları, ve siparişleri için iletişime geçiniz.

BAYRAK BASKISI YAPTIRMA

Firmamız bayrak, flama, telalı makam bayrakları, Türk bayrağı, Yelken bayrak, olta bayrak, masa bayrakları, Kortej bayrağı, Kırlangıç bayrak, bayrak flama, makam bayrakları, sopalı bayrak,firma bayrakları, özel bayrak, Atatürk posterler, afiş, Bez baskı ve bayrak baskı imalatı ve üretimini yaparak başta İstanbul bayrak satan yerleri, İzmir bayrak satan yerleri, Antalya bayrak satan yerleri açmış olduğumuz bayrak şubelerimizde toptan bayrak satışı yaparak ucuz bayrak satışını müşterilerimize yapmaktayız.

BAYRAK FİYATLARI

Firmamız 25 yılık üretim tecrübesine sahip olarak kendi bünyesinde üretmiş olduğu bayrakları daha uygun maliyetleri imalatı yaparak müşterilerimize daha kaliteli bayrak çeşitlerini üreterek uygun bayrak fiyatlar’dan bayrak üretimi yapmaktadır.Türk bayrağı fiyatları, sopalı bayrak fiyatları, yelken bayrak fiyatları, makam bayrak fiyatları, kortej bayrak fiyatları, olta bayrak fiyatları, flama fiyatları, kırlangıç bayrak fiyatları, telalı makam bayrak fiyatları, gönder bayrak fiyatlarından uygun maliyetlerden kaliteli bayrak üretimini yaparak müşteri siparişlerini yapmaktadır. İzmir bayrak, İzmir bayrak satışı, bayrak flama, Türk bayrağı, Atatürk posteri, bayrak satın al, ülke bayrağı, bayrakçı, bayrak flama, İstanbul bayrak, olta bayrağı, yelken bayrakları, damla bayrak, büyük bayrak, sopalı bayrak, İzmir bayrak imalatı, bayrak fiyatları İzmir, bayrak satan yerler İzmir, telalı makam bayrağı İzmir, makam bayrakları İzmir, Toptan bayrak İzmir, İzmir ucuz bayrak, sopalı bayrak İzmir, okul bayrak ve flamaları, reklam bayrakları İzmir, Antalya bayrak firmaları 50×75 sopalı bayrak, 30×45 sopalı bayrak, yelken bayrak, bayrak satan yerler, İzmir yelken bayrak, Antalya yelken bayrak, İzmir flama, İzmir kırlangıç bayrakları, İzmir masa bayrakları, kırlangıç bayrak flama, masa bayrak, bayrak yapan yerler, İzmir bayrak yapan firmalar, İzmir bayrak, İzmir bayrak satış, Bayrak flama İzmir, Tören bayrakları İzmir, Bayrakçı İzmir, Türk bayrağı,İzmir Atatürk posteri, Bayrak satan yerler İzmir, Tören flamaları İzmir, Okul bayrak flamaları İzmir, Bayrakçı , flama, İzmir Toptan bayrak, Dubalı bayrak İzmir, Olta bayrağı İzmir, Yelken bayrağı İzmir, Damla bayrak İzmir,Okul tören flamaları İzmir, Büyük bayrak İzmir, İzmir sopalı bayrak, Bayrak flama ve diğer ürünlerimizle ilgili bilgi almak için şimdi arayın İstanbul ve İzmir’deki bayrak fabrikalarımızda bayrak yapımı yapılmaktadır.