Dil Seçin

Atatürk Posterlerİ

Galatasaray Bayrağı

Atatürk Posterleri
Atatürk posterleri bütün ebat ve ölçüleri firmamızın imalat ve üretiminde baskısı yapılmaktadır. Atatürk posterleri dijital baskı merkezimizde yüksek çözünürlüklü ve kaliteli Atatürk poster imalatı yapılmaktadır.
atatürk poster Sipariş ile istenilen ölçülerde imalatı yapılır
+90 ( 212 ) 592 06 12
www.aybayrak.com den Atatürk resminizi seçip sipariş verebilirsiniz.
Atatürk resimleri, Atatürk posteri, Atatürk posterleri imalatı ve üretimi 24 saate teslimat yapılmaktadır.
e posta: info@aybayrak.com
Adres : E-5 yolu üzeri Alparslan Cd. No : 1 Kat : 2 Daire : 3
Cennet / Küçükçekmece – ISTANBUL
Bayrak flama ve diğer ürünlerimizle ilgili bilgi almak için şimdi arayın

1. Atatürk posterleri : Atatürk posterleri kumaş üzerine baskılı imalatı yapılmaktadır Atatürk posterlerimiz 720×720 dpı dijital baskı makinalarda basılmaktadır. Atatürk posterlerimizde yıkana bilinir özeliğine sahip olmaktadır.
2. Atatürk posterlerin kulanım alanları: Atatürk posterleri dışarıda ve binaların iç mekanlarında kullanılmaktadır binaların yüzeylerine asılmak amacıyla kullanılan posterlerimiz sokaklarda, okullarda kamu kuruluşların yüzeylerine ve binalara asılmak amacıyla Atatürk posterleri kullanılmaktadırlar. iç mekanlarda ise konferans salonlarında sınıflarda evlerde odalarda asılmak için kullanılmaktadır.
3. Atatürk resimleri ve posterleri : Atatürk resimleri ve posterleri yüksek kalitede ve resimleri çalışmaları yapılarak müşteri memnuniyetine sunulmaktadır Atatürk resimleri yüksek dpi kaliteli piksellenmemiş resimler envanterimizde bulunmaktadır.
4. Atatürk resimleri ve ebatları:
Atatürk resimlerinde kullanmış olduğumuz bazı ebat ve ölçüleri aşağıda belirtilmiştir.
100×150 cm Atatürk posteri ve resimli bayrak
150×225 cm Atatürk poster ve Atatürk resimleri
300×450 cm Atatürk posteri
400×600 Atatürk resimleri üretimi
600×90 cm Atatürk poster resim baskısı
1000×1500 cm Atatürk poster resim ve poster imalatları
5.Atatürk poster ve resimlerinde 24 saatte Teslimatımız :
Atatürk poster ve resimlerimizde dijital baskı merkezimizde üretmekte olup 7/24 çalışan firmamız istenilen ebat ve ölçülerde istenilen Atatürk poster ve resimleri istenilen süreçte teslimat edilmektedir Atatürk poster ve resim imalat ve üretim baskı dikişi yapan firmamız kaliteli baskı çeşitleriyle dikişlerimiz son derece dayanıklı kopmayan kaliteli iplik ve malzeme çeşitleri kullanılmaktadır.
YILLARDIR AYAKTAYIZ ÇÜNKÜ BİZ FARKLIYIZ! Bayrak ta Baskı ve dikişte en son teknolojilerin kullanıldığı, Çekirdekten yetişme elamanlarla, İlke ve prensiplerinden ödün vermeyen, yaptığı işin daima arkasında olan, müşteri memnuniyetli kalite sistemiyle güven veren, işini zamanında teslim eden, yurt içi ve yurt dışı işlerle Türkiye içinde ve dışında bilinen bir yere sahip olan bir firmayız Gerçek amaç uzun vadede müşterilerine hizmet verebilecek kalitede bir sistem yaratmak ve bunu bayrak ve bayrakçılık sektöründe yetişen kalifiye elamanlarla işlemektir.

Tıkla Ara!
Tıkla Ara!