Dil Seçin
New
product-image

Antalya Bayrak

Ay bayrak Bayrakçılık olarak Antalya bayrak adı altında ki şubemiz tüm Akdeniz bölgesine hizmet etmektedir. Akdeniz bölgesinde ki müşterilerimize daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek adına Antalya bayrak olarak şubemizi açtık. Bayrak adına her ürünü yapmaktayız. Sopalı bayraklar, gönder bayrakları, ipe dizili flamalar, Atatürk posterleri, Olta bayrakları, Yelken bayrakları, Kırlangıç Bayrak, Flama, Masa bayrakları, Ülke bayrakları, Makam odası bayrakları, Telalı makam bayrakları gibi Antalya bayrak şubemizde bütün bu ürünleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Daha hızlı ve ekonomik, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek adına çalışmaktayız. Biz Antalya bayrak adı altında açtığımız şubemize sizleri bekleriz. Aciliyeti olan siparişlerinizi firmamızdan en kısa sürede yaptırabilirsiniz. Antalya bayrak olarak günlük yüksek baskı kapasitemiz ile bayrak ihtiyaçlarınızı en kısa sürede hazırlamak adına çalışmaktayız. Web sitemizin iletişim bölümünde antalya bayrak şubemizin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Ay bayrak Bayrakçılık.

Antalya Makam bayrakları: Makam odasında kullanılan bayraklara makam bayrağı denir. Makam bayrakları saçaklı makam bayrağı ve saçaksız bayrakları diye ikiye bölünür makam bayrakları, Telalı makam bayrakları olarak ikiye ayrılır Antalya makam bayrakları saten çift kattan yapılır katlana bilir özeliklerine sahiptir telalı makam bayrakları veya diğer ismiyle asetatlı makam bayrakları olarak biline bayrakları sert takviyeli parlak kumaşlardan üretimi yapılmaktadır ve huni şeklini alır katlanmaz rulo yapılır.

Antalya Kırlangıç bayraklar: kırlangıç bayraklar isminden anlaştığı gibi alt kısmının ters v şekline yada kırlangıç kesiminden dolayı kırlangıç bayrak denilir. Antalya Kırlangıç bayraklara flama da denilir. kırlangıç flamalar ikiye ayrılır iç mekan kırlangıç bayrak ve dış mekan kırlangıç bayrak olarak ikiye ayrılır. İç mekan flamalar saten kumaşlardan üretimi yapılmaktadır. Dış mekan bayrakları raşel kumaşlardan üretimi yapılmaktadır. kırlangıç bayraklar  borlu bayrak olarak yapıldığı gibi ipe dizili şerit bayrak olarak’ta üretimi yapılmaktadır.

Tıkla Ara!
Tıkla Ara!